Start portalu Success Woman

Witam serdecznie na portalu Success Woman. Stało się! Portal Kobiet Sukcesu wystartował!

Prace nad portalem rozpoczęły się już w 2022 roku wraz z powstaniem magazynu online „Success Woman”. Równolegle z pracami nad magazynem, nasz team dzielnie pracował nad kolejnymi wersjami portalu. Kosztowało nas to bardzo dużo pracy, aby nasze olbrzymie marzenie, stało się fizyczne i namacalne. 

Dziś, z nieukrywanymi łzami w oczach nastąpił „ten” moment. Czekaliśmy na niego wszyscy bardzo długo. Dlaczego? Ponieważ zależało nam, aby jakość portalu była najwyższa. Nasz portal miał być i jest portalem premium. Bez kompromisów. Bez pójścia na skróty. Tylko to, co najlepsze, czyli „crème de la crème” biznesowych portali dla kobiet. Oddajemy w wasze ręce portal Success Woman.

Na starcie portalu mamy fantastyczny „line up”. Rozmowy z profesjonalistami, które możecie przeczytać, są unikalne, emocjonalne i pełne biznesowych „insights”. Zapewne widzieliście, mamy pięć działów! News, Biznes, Rozwój osobisty, Lifestyle, Prawo i Podatki.

Moje wspaniałe Success Women, ze swojej strony mogę Was zapewnić, że znajdziecie na naszym portalu tylko najwyższą jakość. Stawiamy na profesjonalizm, ekspertów najwyższej rangi oraz rzetelność. Dla was moje Drogie jakość PREMIUM.

Zapraszam was serdecznie do zapoznania się z możliwościami, jakie daje Wam nasz portal Success Woman. Oficjalny portal Kobiet Sukcesu. 

Redaktor Naczelna 

Mentor Sukcesu
Aleksandra J. Spunda